مبدل برق خودرو اینورتر مدل 100WATT

  • ستاره 4 ستاره
  • شماره شماره: 3321
  • مشاهده 417 مشاهده

با مبدل Lovely در خودرو هم برق 220 ولت داشته باشید. اگر زیاد سفر می کنید یا به هنگام کمپینگ به برق 220 ولت نیاز دارید و یا حتی راننده خودرو هستید و برای شارژ تلفن همراه خود به برق نیاز دارید این وسیله مخصوص شما طراحی شده است .

حتما برای شما هم پیش آمده است که درد اخل خودرو باتری موبایل شما تمام شود و برای شارژ کردن آن از پورت USB ماشین استفاده کرده اید , مشکلی که در این روش وجود دارد این است که به دلیل نوسانات بالای برق خودرو اولا آسیب شدیدی به باتری موبایل شما وارد می شود ثانیا شارژ به صورت کامل و اصولی انجام نمی شود و سریعا باتری خالی می گردد . مبدل Lovely یک اینورتر است که به پورت فندک خودرو متصل می شود و اولا نوسانات برق خودرو را به صورت کامل حذف می کند و ثانیا یک خروجی 220 ولت با 100 وات توان در قالب یک پریز معمولی به شما می دهد , بنابراین این بار شما می توانید شارژر موبایل و لپ تاپ خود را مستقیما به پریز وصل کنید و همانند برق شهری دستگاه خود را شارژ نمایید . در این روش باتری دستگاه شما سالم مانده و شارژ آن به صورت اصولی انجام خواهد شد .

 

قیمت:  165000 تومان

 

در مبدل Lovely به ایمنی نیز توجه بالایی شده و دو نوع کنترل کننده در آن به کار رفته است , کنترل کننده اول مربوط به توان می باشد که در صورت اتصال دستگاهی با توان بالاتر از ظرفیت این مبدل ( یعنی بالاتر از 100 وات ) , مبدل به صورت خودکار برق را قطع می کند تا باعث آسیب رسیدن به مبدل نشود . کنترل کننده دوم مربوط به دما می باشد که در صورت افزایش دمای مبدل به بیش از 40 درجه سانتی گراد به طور اتوماتیک مبدل را خاموش می کند و با بازگشت دما به حالت عادی مجددا برق متصل می گردد .


 

 همچنین جنس و کیفیت ساخت این مبدل بسیار بالا می باشد و برای سخت آن از پلاستیک دگالن درجه یک استفاده شده است که هم نسوز و هم ضد ضربه می باشد . برای ساخت کف دستگاه نیز از آلومینیوم استفاده شده است و کابل آن مرغوب ترین نوع کابل کیسه ای با روکش دولایه می باشد . 

قیمت:  165000 تومان

برچسب ها:

قیمت 165,000 تومان
خرید کالا

محصولات دیگر

كفش_كالج_قهوه_اي_مردانه_مدل_Parker كفش كالج قهوه اي مردانه مدل Parker

✅✅ كفش كالج قهوه اي مردانه مدل Parker...

شلوار_اسلش_مردانه_مدل_KARA شلوار اسلش مردانه مدل KARA

شلوار اسلش مردانه مدل KARA...

كفش_ساقدار_مردانه_سفيد_مدل_Sasan كفش ساقدار مردانه سفيد مدل Sasan

كفش ساقدار مردانه سفيد مدل Sasan...

کفش_ورزشي_صورتي_adidas_زنانه_مدل_Anika کفش ورزشي صورتي adidas زنانه مدل Anika

✅✅ کفش ورزشي صورتي adidas زنانه مدل Anika...

شلواراسلش_مردانه_مدل_Dante شلواراسلش مردانه مدل ✅✅ Dante

✅✅ شلواراسلش مردانه مدل Dante...